Dzisiaj (niedziela, 22 kwietnia) w sali witrażowej kamiennogórskiego ratusza wystąpił teatr Herbi.
Znani kamiennogórskiej publiczności aktorzy wystawili dzisiaj przedstawienie "Szewczyk Dratewka". Z możliwości obejrzenia spektaklu skorzystało ok. 60 osób.
Spektakl zorganizowany został w ramach cyklu "Mamo, tato - teatr przyjechał!".

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze