Dzisiaj na zbiorniku Bukówka obyły się zawody spinningowe Szczupak Bukówki zorganizowane przez lubawskie koło PZW.
Do rywalizacji przystąpiło 38 wędkarzy w tym siedem trzyosobowych drużyn.
Klasyfikację drużynową wygrała ekipa koła PZW Kamienna Góra Miasto w składzie: Mariusz Kliników, Mariusz Mucha, Tadeusz Jała. Drugie miejsce zajęli reprezentanci gospodarzy (koła PZW Lubawka) w składzie: Andrzej Kwaśniewicz, Paweł Berdychowski, Maciej Kurzawa. Trzecie miejsce wywalczyli reprezentanci koła PZW Jelenia Góra Grodzkie: Piotr Kuleszo, Hubert Jeremen, Rafał Alterman.
Indywidualnie Szczupaka Bukówki wygrał Łukasz Andrzejczak przed Tomaszem Spałą i Marcinem Foltarzem.
Najdłuższą rybę zawodów, szczupaka o długości 73 cm, złowił Łukasz Andrzejczak.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze