Reklama

Szczupak Bukówki

Lubawskie koło PZW zorganizowało zawody wędkarskie Szczupak Bukówki. Do rywalizacji przystąpiło 39 wędkarzy. Zawody zorganizowane zostały na Bukówce

Szczupaka wygrał Andrzej Kwaśniewicz, drugie miejsce zajął Tomasz Spała, trzecie Maciej Berdychowski, a kolejne: Tomasz Szewczyk, Andrzej Lasota, Piotr Stasiak.

W klasyfikacji drużynowej wygrali: Marcin Foltarz, Andrzej Kwaśniewski, Łukasz Czajka. Drugie miejsce zajęli: Tomasz Spała, Jerzy Spała i Grzegorz Filip. Trzecie miejsce wywalczyli: Tomasz Szewczyk, Paweł Lisiecki i Mariusz Peas.

W klasyfikacji koła wygrał Andrzej Kwaśniewicz, drugi był Tomasz Spała, trzeci Maciej Berdychowski.

Największą rybę, szczupaka o długości 77 cm, złowił Andrzej Kwaśniewicz.

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama