Lubawskie koło PZW zorganizowało zawody wędkarskie Szczupak Bukówki. Do rywalizacji przystąpiło 39 wędkarzy. Zawody zorganizowane zostały na Bukówce
Szczupaka wygrał Andrzej Kwaśniewicz, drugie miejsce zajął Tomasz Spała, trzecie Maciej Berdychowski, a kolejne: Tomasz Szewczyk, Andrzej Lasota, Piotr Stasiak.
W klasyfikacji drużynowej wygrali: Marcin Foltarz, Andrzej Kwaśniewski, Łukasz Czajka. Drugie miejsce zajęli: Tomasz Spała, Jerzy Spała i Grzegorz Filip. Trzecie miejsce wywalczyli: Tomasz Szewczyk, Paweł Lisiecki i Mariusz Peas.
W klasyfikacji koła wygrał Andrzej Kwaśniewicz, drugi był Tomasz Spała, trzeci Maciej Berdychowski.
Największą rybę, szczupaka o długości 77 cm, złowił Andrzej Kwaśniewicz.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze