Reklama

Szczepmy się

Dzisiaj (czwartek, 21 stycznia) odbyła się sesja rady gminy Kamienna Góra. Jednym z punktów porządku obrad była informacja Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

 

Radnych interesowała sytuacja związana z epidemią koronawirusa na terenie gminy, powiatu. Do dzisiaj na terenie powiatu potwierdzono zakażenie koronawirusem u 1111 osób, czyli ponad 2% mieszkańców. Covid-19 był jedyną przyczyną śmierci 28 mieszkańców powiatu.

Andrzej Wyrzykowski, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, zachęcał do przestrzegania wprowadzonych obostrzeń, m.in. noszenia maseczek. Promował również dobrowolne szczepienia przeciwko Covid-19.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama