Bycie burmistrzem Gminy Lubawka to dla mnie prawdziwy honor i zaszczyt. Kolejny raz bardzo dziękuję za Wasze wsparcie.
W niedzielę odbyło się referendum w sprawie mojego odwołania. W głosowaniu wzięło udział ok. 15% osób uprawnionych, co oznacza, że referedum jest nieważne.
Stosunek do niedzielnego referendum pokazuje, że mieszkańcy gminy Lubawka są dojrzałymi wyborcami, potrafiącymi indywidualnie ocenić pracę samorządowców.
Dzięki Państwa postawie możemy nadal wspólnie pracować na rzecz Naszej Gminy.
Pozdrawiam serdecznie
Burmistrz Lubawki
Ewa Kocemba
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze