W sobotę (7 kwietnia) w Pęgowie zostały rozegrane V Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich. Do rywalizacji przystąpili m.in. szachiści z UKS Debiut Przedwojów.
W mistrzostwach mogli zagrać zawodnicy z rankingiem poniżej 2000 ELO. Do rywalizacji przyustąpiło 194 zawodników, w tym 32 zawodniczki z całej Polski.Turniej rozegrano na dystansie 9 rund, systemem szwajcarskim, 10 min + 5 sek. na ruch dla zawodnika.
Dobrze zagrali zowadnicy z przedwojowskiego Debiutu. Wiesław Lipień z dorobkiem 7 punktów z 9 partii zajął czwarte miejsce. Wojciech Kmiecik również uzyskał 7 pkt i uplasował się na 6 miejscu. Aleksander Wilk ukończył turniej z dorobkiem 4,5 pkt i zajął 97 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze