Reklama

Szachy szybkie

W sobotę (7 kwietnia) w Pęgowie zostały rozegrane V Mistrzostwa Polski Amatorów w Szachach Szybkich. Do rywalizacji przystąpili m.in. szachiści z UKS Debiut Przedwojów.

 

W mistrzostwach mogli zagrać zawodnicy z rankingiem poniżej 2000 ELO. Do rywalizacji przyustąpiło 194 zawodników, w tym 32 zawodniczki z całej Polski.Turniej rozegrano na dystansie 9 rund, systemem szwajcarskim, 10 min + 5 sek. na ruch dla zawodnika.

Dobrze zagrali zowadnicy z przedwojowskiego Debiutu. Wiesław Lipień z dorobkiem 7 punktów z 9 partii zajął czwarte miejsce. Wojciech Kmiecik również uzyskał 7 pkt i uplasował się na 6 miejscu. Aleksander Wilk ukończył turniej z dorobkiem 4,5 pkt i zajął 97 miejsce.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama