Reklama

Szachowe święto miasta

Dzisiaj (sobota, 13 czerwca) w Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozegrany został XLI Turniej Szachowy "Dni Kamiennej Góry".



Do rywalizacji przystąpiło 39 szachistów. Rozegrali 9 rund. Sędzią turnieju był Michał Wagiel.

Turniej wygrał Paweł Kowalczyk (Hetman Wałbrzych) z kompletem (9) punktów. Drugie miejsce zajął Wiesław Lipień, a trzecie Wojciech Guziewicz (obaj UKS Debiut Przedwojów).

W kategorii do lat 18 wygrał Karol Czoch (UKS Zadrna Kamienna Góra), do lat 14 Aleksandra Czarniecka (UKS SP3 w Bogatyni), do lat 10 Cezary Pilecki (UKS Zadrna Kamienna Góra), do lat 8 Angelika Kurowska (Świdnica). Wśród seniorów najlepszy był Ireneusz Łada (Jelenia Góra), wśród kobiet Emilia Kmiecik (UKS Debiut Przedwojów).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama