Reklama

Szachowe święto miasta

Dzisiaj (sobota, 9 czerwca) w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbył się 44. Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Miasta. Zawody zorganizowane zostały z okazji Dni Kamiennej Góry.

Do szachowej rywalizacji przystąpiło 20 graczy z Kamiennej Góry, Kudowy Zdroju i Jeleniej Góry. Rozegranych zostało 7 rund, tempem 15 minut na zawodnika.

Turniej wygrał Wojciech Guziewicz (UKS Debiut Przedwojów), drugie miejsce zajął Wiesław Lipień (UKS Debiut Przedwojów), trzecie Jan Woroszczuk (Jelenia Góra).

W kategorii Senior pow. Lat. 60 wygrał Jan Górecki (Kudowa Zdrój), Junior do lat 10 ? Artur Mucha (UKS Zadrna Kamienna Góra). W kategorii Junior do lat 15 pierwszy był Bartosz Smukowski (WIEŻA PĘGÓW), drugi Radosław Zawada (UKS GIECEK RADKÓW), trzeci Dominik Nowosad (UKS Zadrna Kamienna Góra). W grupie Junior do lat 20 wygrał Aleksander Wilk (UKS Debiut Przedwojów). Najlepszą szachistką została Paulina Wielosik (UKS Zadrna Kamienna Góra).

Reklama

Sędzią turnieju był Michał Wagiel. Organizatorem: UKS Zadrna Kamienna Góra, Gmina Miejska Kamienna Góra.

Zwycięzcy otrzymali puchary i dyplomy. Zwycięzcy w grupach juniorów otrzymali puchary (za pierwsze miejsce), dyplomy i nagrody rzeczowe.

Turniej został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego zleconego przez Gminę Miejską Kamienna Góra.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama