Zespół Babylon był gwiazdą sylwestrowej zabawy na kamiennogórskim rynku.
Po raz kolejny kamiennogórzanie mogli przywitać Nowy Rok podczas zabawy na rynku. Tym razem za oprawę muzyczną zabawy odpowiadał Kamiennogórski DJ Team oraz gwiazda wieczoru, grająca przeboje Boney M grupa Babylon.
fot. facebook / Miasto Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze