Znany jest już program sylwestrowej zabawy organizowanej przez miasto na kamiennogórskim rynku.
Impreza zacznie się o godzinie 21. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ?Babylon? z show, na który składają się wszystkie największe przeboje legendarnej grupy ?Boney M?.
Od godziny 21 grać będzie Kamiennogórski DJ Team. Babylon rozpocznie występ o 22:45, Kwadrans przed północą życzenia złoży burmistrz. Kwadrans po północy ponownie zacznie grać Kamiennogórski DJ Team. Impreza potrwa do godziny 1:00.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze