Centrum Biblioteczno-Kulturalne zaprasza do Krzeszowa na kolejny koncert z cyklu Muzyka wśród drzew.
Tym razem wystąpi zespół Swing Party wykonujący klasyki muzyki m.in. Fly me to the Moon, Blues Moon, Moon River.
Koncert odbędzie się 21 lipca, początek o godzinie 17:00 w Parku Natury i Kultury w Krzeszowie. Udział w koncercie będzie bezpłatny.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze