Doskonale znany kamiennogórzanom zespół Swing Party zagrał w niedzielę w Czechach. Koncert rozpoczął realizację projektu Jazzuj z nami.
Swing Party koncertuje w kawiarni i galerii Lotos w Kamiennej Górze. W zespole występuje m.in. Wiesław Kozłowski, który gra na kontrabasie.
W niedzielę zagrał w czeskiej miejscowości Semily. Koncert zorganizowany został w ramach projektu Jazzuj z nami! realizowanego przez instytucje kultury z Jeleniej Góry i czeskiej miejscowości Semily.
fot. facebook / Krokus Jazz Festiwal
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze