Dzisiaj (środa, 18 grudnia) od rana w Krzeszowie trwają obchody Święta Światła.
W tym roku przypada 397. rocznica odnalezienia krzeszowskiej ikony. Od rana w zakrystii trwa adoracja ikony. O 16:30 obraz przeniesiony zostanie do ołtarza głównego. O godzinie 17:00 zaplanowana jest wieczorna msza święta, a o 18:00 nabożeństwo światła.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze