Zbliża się 397. rocznica odnalezienia krzeszowskiej ikony. Uroczystości w bazylice odbędą się 18 grudnia.
18 grudnia 1622 roku pod posadzką w zakrystii mnisi odnaleźli, zaginioną 200 lat wcześniej, ikonę.
Plan uroczystości:
godz. 7:00 ? Msza Święta w zakrystii Kościoła Klasztornego
do godz. 16:30 ? całodzienna adoracja Ikony w zakrystii
godz. 16:30 ? przeniesienie Ikony do ołtarza głównego
godz. 17:00 ? wieczorna Msza Święta
od godz. 18:00 ? nabożeństwo światła (możliwość indywidualnej modlitwy przed Ikoną)
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze