Wczoraj młodzież z Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze zaprosił rówieśników na koncert z okazji Dnia Kobiet.
Młodzież występowała na kolejnych czterech lekcjach umożliwiając udział w koncercie wszystkim klasom z liceum.
Podczas występów nie zabrakło elementów nawiązujących do obecnej sytuacji na Ukrainie.
fot. LO Kamienna Góra
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze