Reklama

Święto Niepodległości w ZSZiO

Na trzy części podzielone były tegoroczne obchody Święta Niepodległości w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.

Uczniowie, nauczyciele i zaproszeni goście, wśród nich regionalista Bogdan Adamus, spotkali się w szkolnej auli. Grupa uczniów, nauczycieli i rodziców zaprezentowała przedstawienie przypominające dzieje Polski od zaborów do odzyskania niepodległości.

O godzinie 11:11, na skwerze przed wejściem do szkoły uczniowie klas mundurowych zaśpiewali hymn Polski. W ten sposób przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu.

Ostatnim elementem obchodów było złożenie kwiatów i apel poległych przy obelisku przy kościele pw. Matki Bożej Różańcowej.

Reklama

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama