W Domu Kultury w Marciszowie odbył się dzisiaj koncert muzyki patriotycznej zorganizowany z okazji Święta Niepodległości.
Przed mieszkańcami gminy zaprezentowały się artystki współpracujące z Filharmonią Dolnośląską, wykonały zarówno klasyczne utwory, jak i dzieła lżejsze.
Spotkanie rozpoczęło wspólne odśpiewanie hymnu Polski.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze