Wczoraj (niedziela, 11 listopada) 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości świętowali pacjenci i pracownicy Dolnośląskiego Centrum Rehabilitacji w Kamiennej Górze.
Uroczyste spotkanie zorganizowane zostało w kompleksie parkowym zlokalizowanym przed Pawilonem I. Każdy z gości otrzymał tekst hymnu Polski wraz z piernikami przygotowanymi specjalnie na tę okazję. Dzieci otrzymały dodatkowo balony z godłem Polski i chorągiewki.

O godz. 14:30 zgromadzonych gości przywitał prezes zarządu Wiktor Król. Razem odśpiewano Hymn Państwowy Rzeczypospolitej Polskiej. Spotkanie zostało uwieńczone wspólnym pamiątkowym zdjęciem.
Dla zaproszonych przygotowano poczęstunek. Była możliwość pieczenia kiełbasy przy ognisku. Dodatkowo przygotowano grochówkę, grillowaną kaszankę i kiełbasę, smalec, ogórki kiszone, różnego rodzaju ciasta, słodycze, owoce, oraz zimne i gorące napoje.

Spotkanie odbywało się w radosnej i przyjaznej atmosferze w tle rozbrzmiewającej muzyki patriotycznej.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze