Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczęło się Święto Mleka. Impreza zorganizowana zostało po raz trzeci.
Aktualizacja 20:10
Podczas Święta Mleka odbył się m.in. pokaz gotowania prowadzony przez Kevina Aistona. Występ nie był tylko kulinarną atrakcją. Gość opowiadał m.in. o swoich strażackich doświadczeniach.
Oryginalna informacja
Stoiska prezentujące produkty związane z mlekiem rozłożone zostały na terenie całego zalewu. Odwiedzający imprezę mogą spróbować wyrobów, wziąć udział w konkursach oraz wysłuchać i obejrzeć występy sceniczne.
Imprezę otworzyła starosta Ewa Kocemba, a chwilę później w niebo wypuszczone zostały gołębie. Pierwszym wykonawcą była "Kapela Jana Baduszki".
Kliknij tutaj, aby zobaczyć program imprezy

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze