Reklama

Święto Mleka

Nad kamiennogórskim zalewem rozpoczęło się Święto Mleka. Impreza zorganizowana zostało po raz trzeci.

Aktualizacja 20:10
Podczas Święta Mleka odbył się m.in. pokaz gotowania prowadzony przez Kevina Aistona. Występ nie był tylko kulinarną atrakcją. Gość opowiadał m.in. o swoich strażackich doświadczeniach.

Oryginalna informacja
Stoiska prezentujące produkty związane z mlekiem rozłożone zostały na terenie całego zalewu. Odwiedzający imprezę mogą spróbować wyrobów, wziąć udział w konkursach oraz wysłuchać i obejrzeć występy sceniczne.

Imprezę otworzyła starosta Ewa Kocemba, a chwilę później w niebo wypuszczone zostały gołębie. Pierwszym wykonawcą była "Kapela Jana Baduszki".

Kliknij tutaj, aby zobaczyć program imprezy

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama