Legenda sceny disco polo, zespół Classic porwał zebraną nad kamiennogórskim Zalewem publiczność.
Classic był gwiazdą pierwszego dnia Dni Kamiennej Góry 2015. Zespół nie zawiódł. Zaprezentował się w świetnej formie grając swoje największe przeboje. Pod sceną bawili się zarówno młodzi jak i nieco starsi kamiennogórzanie.
Po koncercie zespół otrzymał od młodej mieszkanki miasta kwiaty. Jeszcze długo po zakończeniu występu muzycy rozdawali autografy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze