W sobotę (14 grudnia) w świetlicy wiejskiej w Szarocinie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z występem jasełkowym uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szarocinie.
Motywem przewodnim występu uczniów było dostrzeżenie w świecie życzliwości, dobroczynności, gościnności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.
Uroczystość uświetniły kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie, zespołu "Ale babki" oraz krótki spektakl przygotowany przez mieszkańców sołectwa Szarocin.
Uroczystość została przygotowana przez SP w Szarocinie i sołectwo Szarocin.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze