Reklama

Święta w Szarocinie

W sobotę (14 grudnia) w świetlicy wiejskiej w Szarocinie odbyło się spotkanie opłatkowe połączone z występem jasełkowym uczniów ze Szkoły Podstawowej w Szarocinie.

 

Motywem przewodnim występu uczniów było dostrzeżenie w świecie życzliwości, dobroczynności, gościnności i otwartości na potrzeby drugiego człowieka.

Uroczystość uświetniły kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu uczniów, podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie, zespołu "Ale babki" oraz krótki spektakl przygotowany przez mieszkańców sołectwa Szarocin.

Uroczystość została przygotowana przez SP w Szarocinie i sołectwo Szarocin.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama