Dzisiaj (środa, 18 grudnia) jasełkami przygotowanymi przez dzieci z grupy trzeciej - Żabki rozpoczął się uroczysty czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia w Przedszkolu Publicznym nr 1 w Kamiennej Górze.
Dzieci przebrane za aniołki i pastuszków śpiewały przy szopce znane polskie kolędy i pastorałki.
Podczas występów złożyły życzenia świąteczne swoim nauczycielkom, pracownikom przedszkola oraz kolegom z pozostałych grup.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze