W sobotę (14 grudnia) mieszkańcy Bukówki spotkali się w świetlicy na spotkaniu opłatkowym.
Część artystyczną spotkania zapewniły dzieci z grupy "Tańczące nutki" z lubawskiego przedszkola. Wystawiły przedstawienie adwentowe.
Po przedstawieniu życzenia świąteczne złożył mieszkańcom Bukówki przewodniczący Rady Miasta Michał Ołdak, ksiądz proboszcz Józef Czekański oraz sołtys Renata Suszek.
Uczestnicy spotkania złożyli sobie życzenia łamiąc się opłatkiem spróbowali tradycyjnych potraw wigilijnych.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze