Dzisiaj (poniedziałek, 6 stycznia) w Domu Kultury w Lubawce można było ponownie poczuć atmosferę świąt.

Na scenie wystąpiła grupa "W porządku". Wykonawcy zaśpiewali kolędy. Po tym występie rozpoczął się "Spektakl świąteczny" w wykonaniu teatru "Od lat 2 aż do 100". Grupę tworzą członkowie zespołu teatralnego działającego przy Domu Kultury oraz słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Grupa zaprezentowała przegotowania do współczesnych Świąt z kłótniami politycznymi, emigrantami. Nie zabrakło również tradycyjnych elementów m.in. wspólnego kolędowania.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze