Z okazji "Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich" w Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Pisarzowicach odbywać się będą spotkania autorskie.
W godzinach dopołudniowych Panie Iwona Grodzka - Górnik i Grażyna Jeromin - Gałuszka spotkają się z uczniami Szkoły Podstawowej w sali widowiskowej CBK Pisarzowice.
O godzinie 16:15 rozpocznie się spotkanie z Paniami Agnieszką Walczak - Chojecką i Grażyną Jeromin - Gałuszka z dorosłymi czytelnikami.
serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do naszego Centrum.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze