Młodzi adepci piłki nożnej trenujący w lubawskim Orle rozpoczęli świąteczną przerwę w treningach. Na ostatnich zajęciach czekała na nich niespodzianka.
Chłopcy zostali obdarowani kubeczkami z logo klubu MKS Orzeł Lubawka. Upominki były po brzegi wypełnione słodyczami. Klub chciał w ten sposób docenić najmłodszych zawodników i podziękować im za zaangażowanie oraz za całoroczną, ciężką pracę.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze