Reklama

Sukcesy tenisistów stołowych LZS

Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi powiatu kamiennogórskiego na turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej LZS w Jeżowie Sudeckim.


Turniej rozegrano w ramach XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS. Złote medale i tytuły mistrzów strefy zdobyli: kadetka Nikola Kluska (Ogorzelec), junior Jakub Kosal (Szarocin), seniorka Kinga Bieda (Szarocin) oraz senior Piotr Czernecki (Pisarzowice). Brązowe medale zdobyli: juniorka Natalia Kosal (Szarocin) i senior Dariusz Małecki (Pisarzowice). Wysokie czwarte miejsca zajęła kadetka Klaudia Olszak (Pisarzowice) oraz kadet Daniel Andrzejewski (Pisarzowice).
Piątka medalistów uzyskała awans do finału wojewódzkiego w Brzegu Dolnym. W finale wojewódzkim z sukcesem zagrała Nikola Kluska zajmując bardzo wysokie piąte miejsce. Dziewiąte miejsca zajęli Natalia Kosal i Jakub Kosal.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama