Bardzo dobrze zaprezentowali się tenisiści stołowi powiatu kamiennogórskiego na turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej LZS w Jeżowie Sudeckim.
Turniej rozegrano w ramach XXIV Dolnośląskich Igrzysk LZS. Złote medale i tytuły mistrzów strefy zdobyli: kadetka Nikola Kluska (Ogorzelec), junior Jakub Kosal (Szarocin), seniorka Kinga Bieda (Szarocin) oraz senior Piotr Czernecki (Pisarzowice). Brązowe medale zdobyli: juniorka Natalia Kosal (Szarocin) i senior Dariusz Małecki (Pisarzowice). Wysokie czwarte miejsca zajęła kadetka Klaudia Olszak (Pisarzowice) oraz kadet Daniel Andrzejewski (Pisarzowice).
Piątka medalistów uzyskała awans do finału wojewódzkiego w Brzegu Dolnym. W finale wojewódzkim z sukcesem zagrała Nikola Kluska zajmując bardzo wysokie piąte miejsce. Dziewiąte miejsca zajęli Natalia Kosal i Jakub Kosal.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze