W ramach projektu edukacyjnego ZUS („Projekt z ZUS”) odbył się konkurs plastyczny. Za nami jego wojewódzki etap. Prace oceniane były w czterech kategoriach: plakat, komiks, film oraz rolka. Wśród zwycięzców są uczniowie Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.
Zadaniem uczestników konkursu było pokazanie, dlaczego warto pracować legalnie i płacić składki do ZUS.
W kategorii film pierwsze miejsce zajęła praca „ParadoZUSment”. Film przygotowali: Jonasz Kołodziej, Ignacy Cierpikowski, Jan Güzel z klasy 8 Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach.
Na etapie wojewódzkim oceniane były prace uczniów z: Miszkowic, Jeleniej Góry, Szczytnej, Sokołowca, Legnicy, Rosochatej, Wrocławia, Stradomii Wiechniej, Kątów Wrocławskich, Warzęgowa, Dzierżoniowa, Marciszowa, Powidzka, Bukowiny Sycowskiej, Grodziszcza, Bystrzycy Kłodzkiej, Świeradowa-Zdroju, Świdnicy, Dzierżoniowa, Prusic, Żmigrodu, Jedliny-Zdrój, Kamiennej Góry, Walimia, Szarocina, Ptaszkowa, Pisarzowic, Chełmska Śląskiego, Krzeszowa, Lubania, Głogowa, Wałbrzycha.
Nagrodzone prace oceniane teraz będą na etapie ogólnopolskim. Wyniki poznamy przed 1 czerwca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze