Reklama

Sukces pisarzowickiej szkoły w konkursie ZUS

W ramach projektu edukacyjnego ZUS („Projekt z ZUS”) odbył się konkurs plastyczny. Za nami jego wojewódzki etap. Prace oceniane były w czterech kategoriach: plakat, komiks, film oraz rolka. Wśród zwycięzców są uczniowie Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.

Zadaniem uczestników konkursu było pokazanie, dlaczego warto pracować legalnie i płacić składki do ZUS.  

W kategorii film pierwsze miejsce zajęła praca „ParadoZUSment”. Film przygotowali: Jonasz Kołodziej, Ignacy Cierpikowski, Jan Güzel z klasy 8 Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Pisarzowicach.

Reklama

Na etapie wojewódzkim oceniane były prace uczniów z: Miszkowic, Jeleniej Góry, Szczytnej, Sokołowca, Legnicy, Rosochatej, Wrocławia, Stradomii Wiechniej, Kątów Wrocławskich, Warzęgowa, Dzierżoniowa, Marciszowa, Powidzka, Bukowiny Sycowskiej, Grodziszcza, Bystrzycy Kłodzkiej, Świeradowa-Zdroju, Świdnicy, Dzierżoniowa, Prusic, Żmigrodu, Jedliny-Zdrój, Kamiennej Góry, Walimia, Szarocina, Ptaszkowa, Pisarzowic, Chełmska Śląskiego, Krzeszowa, Lubania, Głogowa, Wałbrzycha.

Nagrodzone prace oceniane teraz będą na etapie ogólnopolskim. Wyniki poznamy przed 1 czerwca. 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama