Burmistrz Lubawki przyznał stypendia dla sportowców reprezentujących gminę w sportach indywidualnych.
Złożonych zostało 19 wniosków o przyznanie stypendium. Opinię w sprawie ich przyznanie wyraziła Gminna Rada Sportu. Każde stypendium to 450 zł miesięcznie.
Stypendia otrzymali: Grzegorz Dereń, Kamil Cedzidło, Oliwia Arendarczyk, Jakub Potoniec, Majka Germata, Maria Bizoń, Małgorzata Lubos, Stanisław Bodzek, Mateusz Gałkowski, Gracjan Kocun.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze