W środę (3 czerwca) w Piechowicach odbył się VII Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim. Wystartowali w nim zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.
Kamil Sadowski wygrał w kategorii chłopcy rocznik 1999.
Kacper Wojciechowski był czwarty w rywalizacji rocznika 2000.
Grzegorz Dereń wygrał wśród chłopców z rocznika 2001.
Wśród dziewcząt z rocznika 2001 Weronika Przemyślak była druga, Izabela Czuba czwarta, Wiktoria Przemyślak piata.
W kategorii dziewcząt z rocznika 2002 Aleksandra Mikołajczyk była czwarta, Amelia Jęczmieniak siódma, Weronika Mikołajczyk dziewiąta, Weronika Leśniara jedenasta.
Jakub Potoniec zajął 16 miejsce w najmłodszej kategorii - rocznik 2004 i młodsi.
Wśród najmłodszych zawodniczek (rocznik 2004 i młodsze) Aleksandra Szajnowska była druga, Weronika Dyczkowska szósta, Oliwia Arendarczyk ósma, Oliwia Matujza dziesiąta, Kornelia Arendarczyk jedenasta, Dominika Leśniara osiemnasta.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze