Reklama

Strzelanie i bieg

W środę (3 czerwca) w Piechowicach odbył się VII Memoriał Łukasza Semeriaka w biathlonie letnim. Wystartowali w nim zawodnicy MUKN "Pod Stróżą" Miszkowice.



Kamil Sadowski wygrał w kategorii chłopcy rocznik 1999.

Kacper Wojciechowski był czwarty w rywalizacji rocznika 2000.

Grzegorz Dereń wygrał wśród chłopców z rocznika 2001.

Wśród dziewcząt z rocznika 2001 Weronika Przemyślak była druga, Izabela Czuba czwarta, Wiktoria Przemyślak piata.

W kategorii dziewcząt z rocznika 2002 Aleksandra Mikołajczyk była czwarta, Amelia Jęczmieniak siódma, Weronika Mikołajczyk dziewiąta, Weronika Leśniara jedenasta.

Jakub Potoniec zajął 16 miejsce w najmłodszej kategorii - rocznik 2004 i młodsi.

Wśród najmłodszych zawodniczek (rocznik 2004 i młodsze) Aleksandra Szajnowska była druga, Weronika Dyczkowska szósta, Oliwia Arendarczyk ósma, Oliwia Matujza dziesiąta, Kornelia Arendarczyk jedenasta, Dominika Leśniara osiemnasta.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama