Reprezentacja klas mundurowych z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze brała udział w Strzeleckich Mistrzostwach Polski klas wojskowych i organizacji proobronnych.
Turniej odbył się w 10. Brygadzie Łączności we Wrocławiu. Brali w nim udział mistrzowie wszystkich województwa. Rywalizacja odbyła się na symulatorze szkolno- treningowym Śnieżnik.
Reprezentacja ZSZiO zajęła 8 miejsce. Szkołę reprezentowali: Dawid Klag, Eryk Nowak i Karol Jesionka wraz z opiekunem Grzegorzem Derlaczem.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze