Reklama

Strefa badmintona

Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w Szklarskiej Porębie odbył się finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wśród finalistów wystartowały zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze i Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.

 

W każdej kategorii wystartowało pięć zespołów. Zawody rozgrywano systemem ?każdy z każdym?. Badmintoniści z ?Jedynki? zwyciężyli w swych pierwszych trzech meczach. Dopiero w pojedynkach finałowych, dziewczęta uległy przeciwniczkom z Bogatyni, a chłopcy przegrali z rywalami z SP 6 w Jeleniej Górze. Chłopcy z Pisarzowic uplasowali się na trzecim miejscu.

Klasyfikacja końcowa finału strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym:
Dziewczęta:
1 miejsce ? SP 3 Bogatynia,
2 miejsce ? SP 1 Kamienna Góra,
3 miejsce ? SP 6 Jelenia Góra,
4 miejsce ? SP Karpacz,
5 miejsce ? SP 1 Szklarska Poręba

Reklama

Chłopcy:
1 miejsce ? SP 6 Jelenia Góra,
2 miejsce ? SP 1 Kamienna Góra,
3 miejsce ? SP Pisarzowice,
4 miejsce - SP 1 Szklarska Poręba,
5 miejsce ? SP 3 Bogatynia

Drużyny reprezentujące powiat kamiennogórski awansowały do finału dolnośląskiego.

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama