Dzisiaj (wtorek, 13 listopada) w Szklarskiej Porębie odbył się finał strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. Wśród finalistów wystartowały zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze i Szkoły Podstawowej w Pisarzowicach.
W każdej kategorii wystartowało pięć zespołów. Zawody rozgrywano systemem ?każdy z każdym?. Badmintoniści z ?Jedynki? zwyciężyli w swych pierwszych trzech meczach. Dopiero w pojedynkach finałowych, dziewczęta uległy przeciwniczkom z Bogatyni, a chłopcy przegrali z rywalami z SP 6 w Jeleniej Górze. Chłopcy z Pisarzowic uplasowali się na trzecim miejscu.
Klasyfikacja końcowa finału strefy jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w badmintonie drużynowym:
Dziewczęta:
1 miejsce ? SP 3 Bogatynia,
2 miejsce ? SP 1 Kamienna Góra,
3 miejsce ? SP 6 Jelenia Góra,
4 miejsce ? SP Karpacz,
5 miejsce ? SP 1 Szklarska Poręba
Chłopcy:
1 miejsce ? SP 6 Jelenia Góra,
2 miejsce ? SP 1 Kamienna Góra,
3 miejsce ? SP Pisarzowice,
4 miejsce - SP 1 Szklarska Poręba,
5 miejsce ? SP 3 Bogatynia
Drużyny reprezentujące powiat kamiennogórski awansowały do finału dolnośląskiego.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze