Grzegorz Kłębczyk druh z Ochotniczej Straży Pożarnej w Krzeszowie weźmie udział w tegorocznych Mistrzostwach Europy Służb Mundurowych. Zawody odbędą się w Hiszpanii.
Grzegorz Kłębczyk zaczynał pracę w straży pożarnej w Kamiennej Górze. Obecnie pracuje w JRG-3 Wrocław. Działa również w OSP Krzeszów.
W zeszłym roku wywalczył dwa tytuły wicemistrzowskie na World Firefighters Games. Gra w badmintona.
źródło: Firesport24.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze