Reklama

Strażacy dla mieszkańców - galeria zdjęć

Na placu przy remizie w Lubawce trwa I Letni Piknik Strażacki. Dochód z imprezy przekazany zostanie na zakup sprzętu dla miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.

Aktualizacja 20:10

Trwa koncert gwiazdy wieczoru - zespołu WonerS z najmłodszym w Polsce wokalistą disco-polo. Niestety zaczał padać deszcz.

Oryginalna informacja
Podczas pikniku dzieci korzystać mogą z dmuchanych zjeżdżalni, zobaczyć w środku najnowszy wóz lubawskich strażaków - średniego MAN-a. Chętni tworzą wielkie bańki mydlane oraz mogą pomalować twarz. Dostępne są stoiska gastronomiczne m.in. z ciastami. Na scenie występują lokalni wykonawcy. Odbędą się również licytacje gadżetów przekazanych przez sponsorów.

Na godzinę 20 zaplanowany jest koncert zespołu WonerS z najmłodszym w Polsce wokalistą disco-polo.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama