Na placu przy remizie w Lubawce trwa I Letni Piknik Strażacki. Dochód z imprezy przekazany zostanie na zakup sprzętu dla miejscowej Ochotniczej Straży Pożarnej.
Aktualizacja 20:10

Trwa koncert gwiazdy wieczoru - zespołu WonerS z najmłodszym w Polsce wokalistą disco-polo. Niestety zaczał padać deszcz.

Oryginalna informacja
Podczas pikniku dzieci korzystać mogą z dmuchanych zjeżdżalni, zobaczyć w środku najnowszy wóz lubawskich strażaków - średniego MAN-a. Chętni tworzą wielkie bańki mydlane oraz mogą pomalować twarz. Dostępne są stoiska gastronomiczne m.in. z ciastami. Na scenie występują lokalni wykonawcy. Odbędą się również licytacje gadżetów przekazanych przez sponsorów.
Na godzinę 20 zaplanowany jest koncert zespołu WonerS z najmłodszym w Polsce wokalistą disco-polo.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze