Reklama

Strażackie zawody

W ramach Dni Kamiennej Góry dzisiaj (niedziela, 14 czerwca) na stadionie przy ul. Słowackiego odbyły się zawody ochotniczych straży pożarnych.



Do rywalizacji przystąpiło 7 jednostek z powiatu kamiennogórskiego. Każda do wykonania miała dwa zadania: ćwiczenie bojowe oraz sztafetę pożarniczą. Liczył się czas i dokładność wykonania zadania.

Jednostki walczyło o nagrody pieniężne ufundowane przez samorządy.

Zawody wygrała OSP Marciszów. Oprócz pucharu i dyplomu strażacy otrzymali tysiąc złotych do wykorzystania na zakupy wyposażenia. Drugie miejsce zajęła OSP Krzeszów (700 zł), trzecie OSP Pisarzowice (500 zł).

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama