Przed dzisiejszą (środa, 28 czerwca) sesja rady miasta Kamienna Góra podziękowania radnym i burmistrzowi złożyły dzieci z Przedszkola nr 3.
Na sali witrażowej ustawiony został strażacki wóz, który dzieci otrzymały dzięki wsparciu części radnych. Burmistrzowi młodzi strażacy dziękowali za wsparcie wyjazdu na Ogólnopolską Olimpiadę Dziecięcych Drużyn Pożarniczych (Olimpiada młodych strażaków).
Drużyna pożarnicza w Przedszkolu nr 3 w Kamiennej Górze (ul. Papieża Jana Pawła II) działa od 6 lat. Oprócz wychowawczyń prowadzi ją druh Adam Ryczko z OSP Ptaszków. W tym roku dzieci po raz pierwszy pojechały na olimpiadę.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze