Dzisiaj (sobota, 29 lutego) na placu przed remizą OSP w Pisarzowicach zorganizowane zostały kolejne ćwiczenia finansowane z programu 5000+.
Tym razem strażacy z OSP Pisarzowice, Janiszów, Ogorzelec i Leszczyniec doskonalili umiejętności związane z ratowaniem osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Musieli m.in. zapewnić sobie dostęp do osoby uwięzionej w rozbitym samochodzie.
fot. strazpisarzowic.pl
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze