Gwiazdą pierwszego Letniego Pikniku Strażackiego w Lubawce będzie najmłodszy wokalista disco-polo WonerS. Piknik odbędzie się na placu przy OSP Lubawka.
Piknik zaplanowany jest na 4 sierpnia. Rozpocznie się o godzinie 15:00. Uczestnicy będą mogli zakupić przygotowane przez druhów i druhny OSP domowe ciasta, swojskie jadło oraz
wziąć udział w pokazach i konkursach. Całość podsumowana zostanie koncertem WonerS"a.
Celem pikniku jest zakup nowego sprzętu i doposażenie jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawce.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze