Reklama

Strażacka drużyna w przedszkolu

Strażacy z Pisarzowic chcą utworzyć Przedszkolną Grupę Pożarniczą. Miałaby działać przy przedszkolu w Pisarzowicach.

Pomysł współpracy strażaków z przedszkolami nie jest nowy. W Kamiennej Górze, w Przedszkolu nr 3, od kilku lat działa grupa małych strażaków. Zajmuje się nią druh Adam Ryczko z Ptaszkowa. Dzieci uczą się podstaw ratownictwa, przygotowują też występy związane z pracą strażaków.

Grupa w Pisarzowicach ma powstać dzięki zaangażowaniu druhny Katarzyny Krok i druhów Bartłomieja Łukasika oraz Zdzisława Cebuli. Trwają jeszcze rozmowy z dyrekcją szkoły. Grupa mogłaby powstać po feriach zimowych.

Informację podała strona OSP Pisarzowice.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama