Dzisiaj (poniedziałek, 15 stycznia) przed lubawskim Domem Kultury zaparkował wóz strażacki. Nie był to jednak wyjazd do akcji.
Pierwszą propozycją na tegoroczne ferie było spotkanie ze strażakiem. Z możliwości skorzystała sporo grupa młodych mieszkańców miasta. Strażak pokazał dzieciom wyposażenie wozu oraz wyposażenie wykorzystywane przy udzielaniu pierwszej pomocy.


Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze