W Chełmsku Śląskim trwa Rodzinny Piknik Strażacki. Po zmierzchu rozpocznie się II Noc Filmowa.
Aktualizacja 22:38
Rynek w Chełmsku Śląskim zamienił się w plenerowe kino. Mieszkańcy oglądają filmy siedząc na ławkach, krzesłach i kocach rozłożonych na trawie. II Noc FIlmowa ma się zakończyć o północy.

Oryginalna informacja
Strażacy z OSP Chełmsko Śląskie prezentują uczestnikom pikniku zasady udzielania pierwszej pomocy. Zapewnili również możliwość zabaw z wodą. Rozstawili także stoiska gastronomiczne.
Wieczorem na rynku odbędzie się II Noc Filmowa. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 22:00. Do północy zaprezentowane zostaną dwa filmy. Gośćmi chełmskiej nocy filmowej będą Łukasz Kazek i Magdalena Raczkowska-Kazek.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze