Reklama

Straż i filmy

W Chełmsku Śląskim trwa Rodzinny Piknik Strażacki. Po zmierzchu rozpocznie się II Noc Filmowa.

Aktualizacja 22:38

Rynek w Chełmsku Śląskim zamienił się w plenerowe kino. Mieszkańcy oglądają filmy siedząc na ławkach, krzesłach i kocach rozłożonych na trawie. II Noc FIlmowa ma się zakończyć o północy. 

Oryginalna informacja
Strażacy z OSP Chełmsko Śląskie prezentują uczestnikom pikniku zasady udzielania pierwszej pomocy. Zapewnili również możliwość zabaw z wodą. Rozstawili także stoiska gastronomiczne.

Wieczorem na rynku odbędzie się II Noc Filmowa. Oficjalne rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 22:00. Do północy zaprezentowane zostaną dwa filmy. Gośćmi chełmskiej nocy filmowej będą Łukasz Kazek i Magdalena Raczkowska-Kazek.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama