Jak informują internauci, przed stacją w Kamiennej Górze stoi czeski parowóz z wagonem. Skład czeka na zgodę na przejazd do Lubawki i dalej do Czech.
Czesi brali udział w Gali Pary - Międzynarodowym Zlocie Zabytkowych Lokomotyw i Pojazdów Użytkowych, który odbywał się w weekend w Jaworzynie Śląskiej. Parowóz przyjechał do Kamiennej Góry wczoraj (poniedziałek, 9 września) po południu.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze