Od internautów otrzymaliśmy zdjęcia sterty samochodowych opon leżących przy placu na przełęczy Kowarskiej.
Opony leżą na prywatnej działce leżącej na terenie gminy Kamienna Góra. Sprawą zainteresowali się gminni urzędnicy, którzy już wystąpili do właściciela z prośbą o wyjaśnienia i ewentualne uprzątnięcie tego miejsca. Trwają również próby ustalenia, kto opony przywiózł. Sprawa zgłoszona została również policji.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze