Reklama

Staszek w Krzeszowie

Strażacy z Krzeszowa pochwalili się dzisiaj powrotem do jednostki wyremontowanego wozu bojowego na podwoziu jelcza. Samochód przez pół roku przechodził gruntowny remont.

 

W samochodzie został wymieniony zbiornik na wodę. Całość kosztów zakupu zbiornika pokryła Gmina Wiejska Kamienna Góra. Kolejny etap strażacy przeznaczyli środki własne oraz pozyskane od sponsorów. Przeprowadzili konserwacją wymienionej beczki oraz ramy podwozia, oświetlenie robocze oraz drogowe zostało wymienione na system LED, zmodernizowano oświetlenie ostrzegawcze. Odnowiona została kabina załogi oraz skrytki sprzętowe, błotniki, nadkola. Remont wykonali krzeszowscy druhowie.

Przy okazji wprowadzenia wyremontowanego samochodu do podziału bojowego wóz zyskał imię Staszek upamiętniające dh. śp Stanisława Gondek, który odszedł na wieczną służbę 27.06.2014r.

Reklama

źródło: facebook OSP Krzeszów

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama