Kierowcy jadący dzisiaj wieczorem ul. Kościuszki w Kamiennej Górze napotykali niecodzienne utrudnienie w ruchu. Połowę pasa zastawiał samochód, w środku nie było kierowcy.
Pojazd najprawdopodobniej stał na parkingu przy sali sportowej ZSZiO. Najprawdopodobniej nie został odpowiednio zabezpieczony i stoczył się na jezdnię. Przypadkowi kierowcy wepchnęli suv-a na parking i prowizorycznie zabezpieczyli przed ponownych zjechaniem na jezdnię.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze