Podczas Kongresu MOVE 2025 liderzy branży motoryzacyjnej, przedstawiciele rządu i samorządów oraz eksperci sektora spotkali się, by rozmawiać o kierunkach rozwoju europejskiego automotive.
W centrum uwagi znalazły się m.in. elektryfikacja transportu, dekarbonizacja pojazdów ciężarowych, rozwój infrastruktury ładowania oraz przygotowanie kadr dla przemysłu przyszłości.
Specjalną Strefę Ekonomiczną Małej Przedsiębiorczości S.A. reprezentował prezes zarządu Arkadiusz Dybiec, który uczestniczył w panelach poświęconych transformacji rynku transportowego i roli inwestycji w rozwoju nowoczesnej mobilności.
Udział SSEMP w MOVE 2025 to ważny głos w dyskusji o tym, jak wspierać przedsiębiorców w procesie zielonej transformacji oraz tworzyć warunki dla rozwoju innowacyjnych firm w sektorze motoryzacyjnym.
Razem budujemy przyszłość zrównoważonego transportu w Polsce i Europie!
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze