Reklama

Srednusha zagra etno-folk na plenerowej scenie Klubu Łaźnia

Już w najbliższą sobotę rozpoczęcie drugiej edycji cyklu Muzyka Mi Leży. Tym razem koncerty przygotowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury odbędą się w nastrojowym otoczeniu przyrody Parku Centralnego.

Dla Srednushy muzyka tradycyjna to nie tylko inspiracja, ale przede wszystkim medium spotkania i próba zjednoczenia różnych kultur. Zobaczcie wideo-zaproszenie od samego zespołu:

https://www.youtube.com/watch?v=go7ieCeRXps

Koncert rozpocznie się w sobotę 18 czerwca o godzinie 20:00 na scenie plenerowej Klubu Łaźnia. Wstęp na wydarzenia w ramach cyklu Muzyka Mi Leży jest niebiletowany. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/muzyka-mi-lezy-srednusha/

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama