Już w najbliższą sobotę rozpoczęcie drugiej edycji cyklu Muzyka Mi Leży. Tym razem koncerty przygotowane przez Świdnicki Ośrodek Kultury odbędą się w nastrojowym otoczeniu przyrody Parku Centralnego.
Dla Srednushy muzyka tradycyjna to nie tylko inspiracja, ale przede wszystkim medium spotkania i próba zjednoczenia różnych kultur. Zobaczcie wideo-zaproszenie od samego zespołu:
https://www.youtube.com/watch?v=go7ieCeRXps
Koncert rozpocznie się w sobotę 18 czerwca o godzinie 20:00 na scenie plenerowej Klubu Łaźnia. Wstęp na wydarzenia w ramach cyklu Muzyka Mi Leży jest niebiletowany. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/muzyka-mi-lezy-srednusha/

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze