Dzisiaj (poniedziałek, 12 listopada) w Jeleniej Górze odbył się Finał Wojewódzki w koszykówce 3 x 3 chłopców. W turnieju grała drużyna Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry.
W reprezentacji ?jedynki? grali: Damian Prokopowicz, Tymoteusz Grzyb, Oliwier Zych.
Wyniki spotkań SP1:
SP Kamieniec Wrocławski - SP 1 Kamienna Góra 2:9
SP 15 Wałbrzych - SP 1 Kamienna Góra 15:13
SP 3 Polkowice - SP 1 Kamienna Góra 7:9
Drużyna SP1 zajęła drugie miejsce. W całym turnieju przegrała tylko jeden mecz, z mistrzami województwa z SP 15 z Wałbrzycha.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze