Lubawscy strażacy chcą się pozbyć jednego z wozów. Na sprzedaż wystawili stara 244.
Do tej pory OSP Lubawka użytkowała dwa stary (średnie wozy) forda transita. W tym roku do lubawskiej jednostki trafił nowy średni wóz na podwoziu MAN.
Wczoraj (piątek, 28 grudnia) na stronie jednostki na na profilu fb opublikowane zostało ogłoszenie o sprzedaży stara 244. Pojazd wyprodukowany został w 1984 roku. Cena wyjściowa to 10 tys. zł.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze