Po pozyskaniu nowego wozu bojowego jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Pisarzowicach wystawiła na sprzedaż stary, ale sprawny wóz.
Aktualizacja 18:15
Star został już sprzedany.
Oryginalna informacja
Jednostka sprzedaje średni samochód ratowniczo-pożarniczy z 1989 roku - Star 244 GBM. Samochód służy w OSP Pisarzowice od 1989 roku. Wyposażony jest w zbiornik wody o pojemności 2500 itrów. Strażacy sprzedają sam samochód, bez wyposażenia strażackiego.
Cena: 9 500 zł.
Szczegółowych informacji udziela:
Kierowca-Mechanik - Sławomir Cebula 793 459 136
Zdjęcia - http://strazpisarzowice.pl/inne-informacje/1241-star-244-gbm-do-sprzedania
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze